Praca dla studentów

Ogłoszenie o rekrutacji kandydatów na wolne stanowiska:

Firma BDC-Bike sp. z o.o. jest od wielu lat związana z kolarstwem. Nasi właściciele są byłymi zawodnikami, a grupa kolarska BDC osiągała wiele sukcesów w polskim i międzynarodowym peletonie.

Obecnie BDC to największy w Legionowie salon rowerowy oraz dystrybutor wielu światowych marek, takich jak JAMIS BIKES, KROSS, TREK i inne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie do naszej centrali w Legionowie osób na stanowiska:
Sprzedawca/doradca klienta w salonie rowerowym
Specjalista ds. rozwoju biznesu

Oczekujemy:

Zainteresowania sportem – idealnie rowerami
Komunikatywności i pozytywnego nastawienia
Postawy „chcę-zrobię”
Znajomości obsługi komputera – mile widziane doświadczenie z social media
Na stanowisku Specjalista ds. rozwoju biznesu znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów i prostej korespondencji handlowej w tym języku angielskim

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy (pracujemy również w soboty)
Dobre wynagrodzenie wraz z premią za osiągane wyniki
Możliwość zdobycia doświadczenia w branży, która ma przed sobą świetne perspektywy
Realny rozwój i możliwość przejmowania z czasem odpowiedzialnych projektów biznesowych
Nieformalną, aczkolwiek opartą na dobrych standardach atmosferę w pracy

Kontakt:
Andrzej Wierus, tel. 737 705 710, email a.wierus@bdc-bike.com
www.bdc-bike.com
Facebook: Bdc bike

Do sklepu w CH JANKI poszukujemy osób na stanowisko:image002

(działy: Tekstylia, Techniczny, Obuwie i Gry Zespołowe)

Firma Sport Games poszukuje instruktorów do prowadzenia zajęć na basenie dla dzieci i niemowląt.
Zatrudnimy i przeszkolimy osoby płci obojga 🙂 /najchętniej widziany status studenta, jednak to nie jest wymóg bezwzględny, mamy pracowników w różnym wieku i o różnym statusie zatrudnienia/.
Zapraszamy również osoby chcące odbyć praktyki/staż.
Zakres obowiązków:
– prowadzenie zajęć z dziećmi /w części zajęć prowadzący przebywa w wodzie/, zajęcia w dni robocze w godzinach popołudniowych, zakres godzin pracy w weekendy do ustalenia
– pomoc w rozwijaniu programu zajęć.
Wymagania:
– uprawnienia instruktora pływania
– umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
– umiejętności organizacyjne,
– komunikatywność, wysoka kultura osobista, punktualność, samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy:
– pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
– elastyczne grafik pracy, możliwe zamiany pomiędzy instruktorami prowadzącymi zajęcia
– praca na terenie warszawskich basenów
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, stawka indywidualna uzależniona od ilości godzin pracy i dnia/pory zajęć

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV na emaila: biuro@naukaplywania.waw.pl

Zapraszamy na www.naukaplywania.waw.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz umieszczenie klauzuli na aplikacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Pozdrawiamy

Szkoła Pływania DELFINKI